Proč být na Facebooku?

Facebook.com je největší a nejrychleji rostoucí sociální síť. Slouží ke komunikaci mezi uživateli a sdílení multimediálních dat. V České republice je nyní více jak 3,3 milionů (září 2011) aktivních uživatelů. Z marketingového hlediska je to nástroj s obrovským potenciálem, který již mnoho společností využívá.

Z hlediska reklamy a marketingu je Facebook oblíbený hlavně díky vysokému počtu aktivních uživatelů, který stále narůstá. Firmy mají na Facebooku dostatek prostoru pro prezentaci prostřednictvím textů, fotografií, videí a spoustou dalších interaktivních aplikací. Nástrojů pro komunikaci, interakci či propagaci je zde opravdu mnoho. Facebook také umožňuje demografické i geografické zacílení inzerce.

Rozhodně zapomeňte na to, že je Facebook jen hračkou pro mládež, to již dávno není pravda. Z Facebooku se stal úžasný marketingový nástroj, jehož prostřednictvím máte možnost získat mnoho nových zákazníků.

Současně je důležité uvědomit si důležitost kvalitně a profesionálně připravené propagace na tomto novém médiu. Špatná a neodborná propagace může mít totiž úplně opačný efekt, než-li očekáváte. Efektivního využívání propagačních a komunikačních kanálů dosáhnete pouze díky výborné znalosti prostředí této sociální sítě, její funkčnosti, využitelnosti aplikací atd.


Rychlý kontakt

Máte otázku?
Neváhejte nás kontaktovat.

Email:   info@socialsites.cz
Tel.:      +420 723 328 067

Kontaktujte nás

Reference

  • Invia
  • 123shop.cz
  • cars.cz
  • Lunchtime.cz